Pozabi playliste za jogo. Pozabi ambientalno glasbo za produktivnost.
Vsak torek vas med 12. in 16. uro čaka fuzija električnega rocka, ki vam bo pustila opekline in bluesa, ki ne sprašuje za dovoljenje. Le distorzija za vse, ki jim je dovolj pocukranih balad. Za tiste, ki vedo, da najboljša glasba ni tista, ki te poboža, ampak tista, ki te prisili, da nekaj začutiš.
Torek ni nič posebnega dokler se ne odločiš, da bo tvoj tedenski premor od normalnosti.

