Torek ob petih: Predsednica novinarjev o razmerah v medijih
Izak Košir se je tokrat pogovarjal s predsednico Društva novinarjev Slovenije (DNS) Petro Lesjak Tušek, sicer novinarko Večera. Slednja je tik pred medijskim festivalom #Forward #Naprej spregovorila o novi ne povsem jasni medijski strategiji ministrstva za kulturo, (ne)odgovornosti medijev, pooblastilih Novinarskega častnega razsodišča (NČR), nenehnih pritiskih na novinarje (tako s strani politikov kot tudi s strani lastnikov), prekariatu v novinarskem poklicu in še čem.
Torpedo leti proti vašim ušesom. Prisluhnite.
#podcast Torpedo je kolaboracija mobilnega tednika Torek ob petih in Radia Terminal.