Radio Terminal V Živo
Komad tedna: Martina et al. – Tebi

Komad tedna: Martina et al. – Tebi

Za alterpop zasedbo Martina Et Al., ki jo sestavljajo Martina Mravinec Bohte, Primož Velikonja in Domen Bohte, je bilo lansko leto prelomno. Izšel je njihov kritiško hvaljeni studijski prvenec 3, 2, 1, ki so ga predstavili na odmevnem koncertu v ljubljanskem SiTi Teatru.

Trio je izdal tudi live album z zvočnim zapisom omenjenega koncerta. Ta je pokazal, kako pristna je energija tria na odru in kako prepričljivo studijske skladbe zaživijo v koncertni izvedbi.

Člani zasedbe, ki so z barvitimi vokalnimi harmonijami, izrazito ritmičnostjo in žanrsko razgibanostjo uspešno nagovorili poslušalstvo, tudi letos ne počivajo. Predstavili so namreč novo pesem z naslovom Tebi, posvečeno vsemu, kar pomeni dom.

»Dom ni nujno prostor, pač pa je pogosto občutek – živa in dihajoča vez. Je povezanost, ki presega kraj in prostor, saj nam je kljub neskončnim možnostim vedno najdragocenejša vrnitev domov – tja, kjer se počutimo varni, sprejeti in nahranjeni s smislom,« so ob izidu novega singla zapisali člani zasedbe.